Partnerzy

Współpracujemy z liderami branży okiennej. Naszymi partnerami są wiodące firmy na naszym rynku.

  • WINKHAUS
    winkhausFirma Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o. o. sp.k. działa w Polsce od 1992 roku. Jest jedną z wiodących firm należących do Grupy Winkhaus, znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych. Firma w Polsce zatrudnia około 800 pracowników. Firma produkuje: wytwarzanie nowoczesnych obwiedniowych okuć okiennych, produkcja zamków drzwiowych, wkładek patentowych i systemów klucza generalnego.  Ponadto Winkhaus oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi.

 

  • SCHUCO
    schucologo2Schuco to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1951. Jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych, energooszczędnych powłok budynków, synonim kompetencji w zakresie okien, drzwi, fasad oraz rozwiązań solarnych. W ofecie SCHUCO znajdą Państwo: okna, drzwi, systemy przesuwne, ogrody zimowe, a także rozwiązania z zakresu: ochrony przeciwsłonecznej, bezpieczeństwa, automatyki, wykończenie powierzchni.

 

  • GLASSSOLUTIONS
    glass-solutions-logoGLASSOLUTIONS to jeden ze 100 największych koncernów przemysłowych na świecie, światowego lidera we wszystkich dziedzinach swojej działalności. GLASSOLUTIONS Saint-Gobain jest wiodącym na rynku producentem szkła budowlanego.

 

Comments are closed.